GDAŃSK. GDYNIA. SOPOT

SESJA NARZECZEŃSKA – TRÓJMIASTO


…a gdyby tak znów poczuć się jak na pierwszej randce?

sesja narzeczenska trojmiastoSesja narzeczeńska – próba generalna

Sesja narzeczeńska to idealna próba generalna przed ślubem. Będziecie mieli szansę wczuć się w swoje pierwszoplanowe role, przełamać nieśmiałość, poczuć swobodnie przed obiektywem aparatu oraz przetestować ujęcia, w których prezentujecie się najlepiej.

sesja narzeczenska trojmiastoSesja narzeczeńska – pomysły

Sesja narzeczeńska to idealna okazja, aby sprawić sobie prezent oraz niespodziankę swoim rodzicom i znajomym. Zdjęcia możecie zachować tylko dla siebie, wykorzystać je jako element zaproszenia na ślub, użyć do kreatywnej prezentacji podczas wesela lub wykonać z nich plakaty, banery lub kalendarze.

sesja narzeczenska trojmiastoSesja narzeczeńska – inna niż wszystkie

Sesję narzeczeńską może stać się unikalnym portretem Waszych osobowości, które połączyły się w zgrany duet charakterów. Możecie być pewni, że powrót do tych zdjęć zawsze wywoła na Waszych twarzach szczery uśmiech.

SESJA NARZECZEŃSKA - OFERTA


… ulubiona kawiarnia, park, boczne uliczki ulubionego miasta – zanim powiecie sobie „Tak” warto zatrzymać na zawsze magię narzeczeństwa w miejscu, które mają dla Was szczególne znaczenie. Ta wyjątkowa sesja wywoła w Was przyjemny dreszczyk pozytywnych emocji oczekiwania na ślub, a zdjęcia po latach przypomną Wam to niezwykłe uczucie.


Masz pytania odnośnie sesji narzeczeńskiej?


Zatrzymajmy ulotne chwile na zawsze
Porozmawiajmy

660 011 991

hello.fmfotografia@gmail.com

Kontakt