GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT

FOTOGRAF ŚLUBNY TRÓJMIASTO


Witajcie na naszej stronie internetowej.
Czy już czujecie motylki w brzuchu na samą myśl o najpiękniejszym dniu Waszego życia?
Co powiecie na to, aby historię Waszej spełnionej miłości opowiedzieć niezwykłymi ujęciami z dwóch kreatywnych punktów widzenia?

Jesteśmy małżeństwem fotografów ślubnych, których inspiruje spełniona miłość. Właśnie dlatego chętnie zatrzymamy ulotne chwile spełniając Wasze marzenia o wyjątkowych zdjęciach.

8
Lat Doświadczenia
231
Sesji Ślubnych
1155000
Wykonanych zdjęćPOZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

2 FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH – JEDEN ZACHWYCAJĄCY EFEKT


Wybór fotografa ślubnego to trudna decyzja, dlatego warto wybrać aż dwóch.
Już podczas pierwszego spotkania zaproponujemy Wam wyjątkowy scenariusz. W zaplanowanych i spontanicznych ujęciach uchwycimy to, co nieuchwytne:
– Wasze zakochane spojrzenia, emocje najbliższych, radość Gości oraz niezwykły nastrój przygotowań do ślubu, ceremonii i przyjęcia weselnego.

 
 
 
 
 
 

AURELIA


Od scenariusza, po najdrobniejsze szczegóły – Piotr nauczył mnie jak zmienić zwykłe zdjęcie w subtelną fotografię, aby każdym detalem opowiadała historię spełnionej miłości.
W zamian podarowałam mu inspiracje, które razem zmieniamy w niezwykłe historie.


PIOTR


Dzięki Aurelii połączyłem 8 lat doświadczenia z nowymi możliwościami, dzięki którym odkryłem fotografię ślubną na nowo.

Dzięki temu razem tworzymy duet fotografów ślubnych, którzy łączą profesjonalizm, kreatywność i wrażliwość w urzekającą całość.


ROZWAŻNI & ROMANTYCZNI


Trzy lata temu postanowiliśmy połączyć nasze życie osobiste z zawodowym…

… i tak staliśmy się parą fotografów ślubnych. Dzięki temu realizujemy naszą życiową pasję i dzielimy się nią z Parami Młodymi.


JAK PRACUJEMY?


W tym szczególnym dniu to Wy odgrywacie dwie główne role. My pozostajemy niewidoczni, ale widzimy wszystko.

Fotografujemy z dwóch punktów widzenia zatrzymując więcej ulotnych chwil, które tworzą urzekającą historię pełną emocji.


GDZIE PRACUJEMY?


Gdańsk, Gdynia, Sopot – właśnie tutaj najczęściej zatrzymujemy ulotne chwile łącząc magię spełnionej miłości z nastrojem tych pięknych miast.

Uważamy jednak, że fotografia ślubna  i miłość nie uznają granic regionów, dlatego wykonujemy sesje w całej Polsce i na świecie


Dlaczego warto?

WASZ FOTOGRAF ŚLUBNY W PRACY


PRZYJEMNA WSPÓŁPRACA

Wasza wizja, sugestie i komfort są na pierwszym planie. Na życzenie zaproponujemy Wam autorski scenariusz reportażu i sesji ślubnej, uzupełnimy wskazówki drobnymi podpowiedziami lub w 100% zrealizujemy Wasze pomysły. Niezależnie od tego, jaki model wybierzecie, zapewniamy przyjemną współpracę oraz pełen profesjonalizm.

DOBRY FOTOGRAF ŚLUBNY JEST NIEWIDZIALNY

Będziemy w centrum wydarzeń, ale pozostaniemy niewidzialny. W tym szczególnym dniu to Wasza miłość będzie na pierwszym planie. Wykonując zdjęcia ślubne pozostajemy w cieniu – skoncentrowani, aby uchwycić wszystkie bezcenne chwile i zatrzymać je na zawsze.

DŁUGO, NIE ZAWSZE ZNACZY LEPIEJ

Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że nie trzeba przeciągać sesji przez długie godziny, aby zrobić kilkadziesiąt dobrych zdjęć. Czasem wystarczy zaledwie 30 minut, aby osiągnąć zachwycający efekt.

DAJCIE SOBIE CZAS DO NAMYSŁU

Wybór fotografa ślubnego to ważna sprawa, ponieważ zdjęcia będą dla Was i Waszych bliskich wyjątkową pamiątką na całe życie. Dajcie sobie chwilę, aby przeczytać referencje, odwiedzić galerie i porozmawiać z wybranym fotografem, aby sprawdzić czy poczujecie do niego miętę.POROZMAWIAJMY O WASZEJ SESJI ŚLUBNEJ


Zatrzymajmy na zawsze magię ulotnych chwil

Do usłyszenia i zobaczenia,

Piotr i Aurelia

660 011 991

hello.fmfotografia@gmail.com

Kontakt