FOTOGRAF ŚLUBNY Z TRÓJMIASTA – OPINIE


Czy współpraca przebiegała w miłej atmosferze? Czy fotograf spełnił oczekiwania? Czy zdjęcia są oryginalne i wyrażają emocje? Czy zdjęcia dostarczono terminowo? Czy warto wybrać właśnie te ofertę? Najlepszą reklamą fotografa ślubnego są zdjęcia i rzetelne opinie, które wyrażają znacznie więcej niż hasła promocyjne.

 • "Jednym słowem Piotr to dżentelmen. Już samą swoją obecnością zapewnił nam komfort i pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Doceniamy Jego pozytywną energię, uprzejmość oraz kompetencje. Zdjęcia są świetne – osobiste, wzruszające i profesjonalne. Kolorystyka jest po prostu fantastyczna. Dzięki Piotrowi mam wspaniałą pamiątkę na całe życie. Wielkie dzięki za wszystko! "
  Cliona & Rey
 • "Krótko mówiąc były fantastyczne - zarówno w okresie przygotowań, jak i w dniu naszego ślubu. Piotr sprawił, że reportaż i sesja były prawdziwą przyjemnością. Czuliśmy się swobodnie, a efekty są doskonałe. Gorąco polecam każdej Młodej Parze."
  Martina & Barry
 • "Jesteśmy zachwyceni, że wybraliśmy właśnie Piotra. Chcieliśmy, aby nasz fotograf ślubny uchwycił wszystkie emocje i to, co nieuchwytne dla oka. Piotrowi udało się wykonać wiele niesamowitych ujęć nas oraz naszych gości. Zdjęcia wykonane spontanicznie są niesamowite i oddają atmosferę naszego ślubu. Wszystkie zdjęcia ślubne otrzymaliśmy w wersji elektronicznej, dzięki czemu podzieliliśmy się nimi z rodziną i przyjaciółmi. "
  Jordan & Colin
 • "Chcieliśmy powiedzieć, że mieliśmy szczęście, że spotkaliśmy tak dobrego fotografa ślubnego, który okazał się świetnym specjalistą i prawdziwym dżentelmenem. Dzięki Tobie podczas naszego wesela czuliśmy się swobodnie i naturalnie, a dzięki dyskrecji nasi Goście właściwie nie zauważyli Twojej obecności. Serdecznie dziękujemy za piękne zdjęcia i album ślubny, który będzie naszym skarbem do końca życia. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i życzymy wszystkiego najlepszego. "
  Siobhan & John O'Brien
 • "Jesteśmy Ci wdzięczni, że wykonałeś zdjęcia w dniu naszego ślubu. Po obejrzeniu Twoich fotografii na stronie internetowej i po pierwszym spotkaniu byliśmy pewni, że nasze zdjęcia będą fantastyczne. Bardzo doceniamy Twój profesjonalizm i umiejętność wychwycenia wyjątkowych momentów. Co bardzo ważn,e Twoja obecność podczas ślubu była niemal niezauważalna, a zdjęcia podobają się dosłownie wszystkim. Szczerze polecamy Twoje usługi. Dziękujemy bardzo! "
  Anne Marie & Liam

DOBRY FOTOGRAF ŚLUBNY - TRÓJMIASTO


Kim właściwie jest dobry fotograf ślubny i jak znaleźć go w Trójmieście?

Daj sobie czas… i obejrzyjcie zdjęcia – to właśnie one udzielą Wam odpowiedzi na najważniejsze pytania. Mamy nadzieję, że nasze prace przekonają Was, że to właśnie nam warto powierzyć zaszczyt zatrzymania na zawsze najpiękniejszych chwil Waszego życia.